U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

MIDEA INVERTER 12 000 btu A++

Krijuar nga: Shop Al

Shikime: 2670

OKAZIONNNN !!! MIDEA RF New MS12FU-12HRDN1-QRD0GW 12000 Btu Inverter A ++ / A ++ me jonizues Kondicioneri Midea RF MS12FU-12HRDN1 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për hapësirën tuaj me cilësi të ndërtimit dhe karakteristika të pazgjidhura. Ka një jonizues për të pastruar zonën tuaj të baktereve dhe mikroorganizmave, një Bio Filter për pastrimin e ajrit, një funksion Followme për të zbuluar praninë në dhomë për të optimizuar funksionimin e saj sipas lëvizjes në dhomë dhe për të rregulluar drejtimin e ajrit . Operacioni turbo mode ju lejon ftohje të shpejtë ose ngrohje dhomë tuaj kur të ktheheni në dhomën tuaj dhe ka një ndryshim të madh të temperaturës. Ajo shoqërohet me garancinë prej 3 vitesh të FG europe për kompresorin dhe 2 vjet për pjesën tjetër të partive. cmimi i padiskutushem.

Krijuar 9 muaj më parë

loading...

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!