U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedez E211 Avangard 270 cdi 2002 navi automat

Krijuar nga: altin_mek

Shitet mercedez benz E211 avangard 270 cdi kamjo automat tronic, tapiceri lekure,klima me 2 zona audio cd navi .Viti i prodhimit 30/10/2002 .Sherbimet e kryera rregullisht gjendja shume e mire.E gateshme per cdo lloj prove Cmimi 5500 euro i diskutueshem. Cel..... +355696511122

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 5,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E270
viti: 2002
kilometrat: 287000
targa: Shqiptare
transmetuesi: Steptronic/Tiptronik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.