U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedez E210 320 CDI viti 2000 full ekstra fabrik

Krijuar nga: altin_mek

Makinat e markes Mercedes Benz njihen si makinat me te forta dhe me te sigurta qe ekzistojne! Shitet E210 e vitit 2000, 320 CDI, ne gjendje te shkelqyer, full option, disqe alumini 17",goma 4 te reja sapo ndrruara , sensor parkimi,para mbrapa, cd,tv ,navi,bagazhier,,sensor shiu,sediljet me memorje, 3 celsat e vet origjinal ngjyre gri metalizato, tapiceri ngjyre gri e erret, 189000 km te bera me liber servisi te gjitha sherbimet e kryera me garanci pjeset Jan blere ke mercedezi 40 kuaj fuqi me teper te shtuara nga mercedezi makine shume e rehateshme dhe e paster pa asnje gervishje nuk eshte perdorur boj ne te, e gatshme per cdo lloj prove. Me te gjitha dokumentat e letra te paguara deri ne korrik 2017. Cmimi 5500 euro i diskutueshem. Te interesuarit te telefonojne ne : Cel Viber .+355682758373

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E-Class
viti: 2000
kilometrat: 186000
targa: Shqiptare
transmetuesi: Steptronic/Tiptronik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni