U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedez-Benz E 270 cdi okazionn

Krijuar nga: makina.2019

SHITET Mercedez-Benz E 270 cdi Kambio automatike,260 mije km te vetat origjinale,Viti 2001,Makina esht full opsion komanda ne timon,Sensor para mbrapa,Sallon lekur gri sendilje elektrike me fryerje,sendilje me ngrohje,Klima,Navi madh,Bagazhier,Hapse xhami,Perde origjinale,Disqe alumini,Goma te reja,Vaj filtra te gjitha te sapondruara te gjitha sherbimet e bera Mund ta kontrrolloni tek mekaniku jua,E perdorur vetem nga nj person,Letra te paguara per nje vit..Cmimi 3900 Euro i diskutueshem **Tel 0697844222**

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 3,900
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E270
viti: 2001
kilometrat: 250 000 - 299 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.