U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedez benz a klas a class nafte

Krijuar nga: makina.2019

Shes makinen ne gjendje shum te mire ,, me dogane pa targa te vendosura ,, makina eshte model 1.6 nafte , euro 4,manuale , makine e mbajtur mir ne gjendje teper te mir si mekanike dhe xhenerike , model i ri i a klasit . Tel. Whatsap 0697813059

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 3,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: A160
viti: 2006
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.