U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes E klas avantgarde 2004 automat

Krijuar nga: makina.2019

Shitet mercedes benz E270 Cdi viti 2004 AVANTGARDE. kamio automatike/tip tronik.tapiceria lekure shume e paster.perde i xhamit mbrapa elektrike origjinale.sendiljet elektrike me butona qe komandohet tek dyert.me masazh me ngrohje.dritat kseno biksesno.navi te madh.sistemi I audios HARMAN/KARDON.baxho xhami.me pak fjale eshte full.makina eshte ne gjendje shume te mire si brenda dhe jashte.ka reth 260 mij km.<<DOKUMENTAT TE SAPO PRERE DERI NE 21.10.2020>>SHITET ME CMIM OKAZION.MUNDESI NDERRIMI.te interesuarit te kontaktojne ne nr 0693333680.tel sms whatsup viber.flm

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Korçë

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E270
viti: 2004
kilometrat: 25 000 - 29 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Steptronic/Tiptronik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni