U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes E Class 280 4 Matic

Krijuar nga: Shop Al

Mercedes E klase 280 viti 2009 i sapo ardhur nga zvicra 4 matik me 85 mi km te garantuara qmimi 5999

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 5,999
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Kukës

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E
viti: 2009
kilometrat: 85.000
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.