MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Mercedes C320 4matic


Rreth Produktit


Makina eshte ne gjendje perfekte. Jane nderruar se fundmi kater amortizatore Sachs. Kater susta eibach pro kit. Disku frenave perpara dhe ferrotat te reja. Gomat te reja 80%. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Nuk perfshihet ne takse luksi.Dokumentat deri ne Dhjetor 2019. E shpejte dhe shume stabel ne rruge.

Specifikimet

Kategoria: Makina
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Tirana
çmimi: 9,200 €
Kontakt: 069551080
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Tirana

4 muaj më parë

TATA INDICA 1.3 JTD Viti 2014 (NDËRROHET)


Shitet Tata Indica viti 2014 e Bler me 0 Km dhe e Perdorur Vetem Nga 1 Person Mo...

Fier

4 muaj më parë

Audi A4 2.0 TDI S line - Automat


Modeli: A4 Viti: 2007 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 200 000 - 249 999...

Tirana

4 muaj më parë

Mercedes-Benz / B 180 / Diezel / 2010 / Automat/


Mercedes-Benz / B 180 / Diezel / 2010 / Makina me Dogane ✔✔Cmimi 7 500 euro ⭕...