U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes Benz shitet+ Nderohet,+ -

Krijuar nga: makina.2019

Shitet ose Nderrohet Mercedes Benz viti i prodhimit 2002. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cfaredolloj prove nderrohet me makine benzine gas dhe ndonje + nga ana ime. Makina eshte me letra te paguara per 1 vit. Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e telefonit

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 4,200,000 Lekë
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Vlorë

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: 220
viti: 2002
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.