U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes Benz ML350 Bluetec 2014 //

Krijuar nga: makina.2019

Mercedes ML 350 Bluetec Premium - AMG Line, viti 2014 me 215.000km orgjinale. Fenera Full Led. Panorama, Start-Stop, sallon mershin Premium , sedilje me ftohje+ngrohje+memorie, camera 360grad,blindspot, Asist Line, muzika Harman-Kardon, Airmatic me 3pozicione, klima 4-zona, timon me ndridhje+ngrohje, pedana edhe shume opsione te tjera. gomat 100% te reja.(makina shoqerohet edhe video nga momenti i blerjes ne Canada). cmimi : 26.000€ i diskutueshem ose ndrrohet. cel: 0693646118

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 26,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Fier

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: ML350
viti: 2014
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.