U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes Benz G 270 Cdi - Look 2011

Krijuar nga: Shop Al

Modeli: G 270 Viti: 2003 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 200 000 - 249 999 Karburanti: Naftë Targa: Shqiptare Ngjyra: E hirit Mercedes Benz G 270 Cdi viti Prodhimit Fund 2003 Kamio automat ,xhama elektrik , tumon druri Navi te madh , komanda ne timon , 4x4 , sedilje elektrike +memory ,fenera led ,Look 2011 Disqe AMG 20 goma te reja Ne gjendje shum te mir dhe shum e paster si makin Letra te paguara Cmimi - 22.000 Euro i dsikutushem ose Ndrrohet Cel - 069 29 59 777

Krijuar 6 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 22,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Fier


Sugjerimet