U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

MERCEDES-BENZ E CLASE evo 220 cdi

Krijuar nga: makina.2019

MERCEDES BENZ E CLASS 220 EVO AVANGARDE VITI 2007 , FUQIA MOTORIKE 125KW / 170PS, KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC TAPICERI LEKURE E RROBE NGJYRE E ZEZE (shum e paster) SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA (origjinale fabrike) SENSOR SHIU, SESNSOTR DRITE, FENERET XENO BI NXENON + ME LARJE .FENER INTELIGJENT (me levizje sipas timonit) SENDILJE ELEKTRIJE + NGROHJE LIBER SHERBIMI BAGAZHIERE ME 6 CD STOPA ME LED PASQYRA ELEKTRIKE + NGROHJE + ANTIVERBUSE. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE NGA ANA MOTORIKE DHE XHENERIKE. SHUM E PASTER SALLONI DHE JASHT, sic duket ne foto (nese celulari eshte i fikur kontaktoni ne whatsap ) 0696865341

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Korçë

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E220
viti: 2007
kilometrat: 25 000 - 29 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.