U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes Benz E 320 Look Evo

Krijuar nga: Shop Al

Shikime: 3069

Mercedes E 320 Automatik, Baxho,Pilot Automatik, Kompjuter bordi, Sedilje lekur+elektrike+memorje,Audio CD Player+Bagazhier, Xhama dhe Pasqyra Elektonike, Sensor Shiu, Sensor Drite, Pasqyra me Palosje,Drita Xeno/Bizeno,Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha dokumentet.Mundesi Nderrimi Kilometrazha: 190 000 - 199 999 Viti: 2006 Transmetuesi: Automatik Karburanti: Naftë Ngjyra: E bardhë Modeli: E 320

Krijuar 9 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Fier


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!