MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Mercedes Benz E 320 Look Evo


Rreth Produktit


Mercedes E 320 Automatik, Baxho,Pilot Automatik, Kompjuter bordi, Sedilje lekur+elektrike+memorje,Audio CD Player+Bagazhier, Xhama dhe Pasqyra Elektonike, Sensor Shiu, Sensor Drite, Pasqyra me Palosje,Drita Xeno/Bizeno,Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha dokumentet.Mundesi Nderrimi Kilometrazha: 190 000 - 199 999 Viti: 2006 Transmetuesi: Automatik Karburanti: Naftë Ngjyra: E bardhë Modeli: E 320

Specifikimet

Kategoria: Makina
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Fier
çmimi: i Diskutueshem
Kontakt: 0699972288
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Tirana

2 muaj më parë

Mercedes Benz ML350


Shitet ML350, e vitit 2012, motor nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire ,...

Tirana

4 muaj më parë

Mercedes C320 4matic


Makina eshte ne gjendje perfekte. Jane nderruar se fundmi kater amortizatore Sac...

Tirana

4 muaj më parë

Audi a4 s line 2008


Audi a4 2.0 nafte vitit 2008 s line look