U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes Benz C300 Benzine Automat -16

Krijuar nga: makina.2019

Mercedes-Benz C300(1996 cc) Benzine 4Matic LOOK AMG , Viti Prodhimit 2016 me 118.000 km , buton START , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert + ngrohje , drrita kseno bi kseno , fener full led , disqe alumini , goma te reja , ekran t madh , navigator , cd player , sensor dritash , kamer parkimi , klima bizonale , tavan xhami , timon me ngrohje , me te gjitha sherbimet e bera ne kohe , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..Makina sapo ka ardhur nga Kanadaja Cmimi –28.000 I Diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363--Viber—WhatsAp— Facebook—Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

Krijuar 4 ditë më parë

Specifikat


Cmimi: 28,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: C300
viti: 2016
kilometrat: 110 000 - 119 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Benzinë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet