U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes Benz B200 Designo (benzine gaz)

Krijuar nga: makina.2019

2005-Full Option: Kambio Automatike me komanda ne timon; Disqe alumini 17`; Goma të reja; Fener B-Xenon; Tapiceri Designo Lekurë/Kamosh; Timon lekure; Sedilje elektrike me ngrohje; Kompjuter Bordi; Navigator; CD-Changer me 6 disqe; Sistem audio Harmand-Kardon;Tavan Xhami; Kondicioner bi-zona automatik; Sensor parkimi. Veturë e ardhur nga Zvicra me 120.000 në Tetor 2017. Impjant gazi 48 Litra me garanci i montuar në 129.000 KM. Letra të paguara deri ne Nentor 2018.

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: B200
viti: 2007
kilometrat: 130 000 - 139 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Gaz/Benzinë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.