U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes benz a class 180 cdi

Krijuar nga: makina.2019

shitet mercedes benz a class 180 cdi.I fund vitit 2006 (07/12/2006) makine shume ekonomike ne gjendje te shkelqyer .makine shume e pazter si nga brenda ashtu edhe nga jashte e gatshme per cdo lloj prove e sapo ardhur ne shqiperi me dogane te paguar.cmimi 4300euro I dskutueshem

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 3,850
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Shkodër

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: A180
viti: 2007
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.