MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Mercedes benz 220 CDI


Rreth Produktit


Mercedes benz 202 me Naft e Viti 1999 me 320.000 KM me Motorri 220 CDI Per cdo pyetje kontaktoni

Specifikimet

Kategoria: Makina
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Fier
çmimi: 2,200 €
Kontakt: 0693777271
Krijuar 3 muaj më parë

Sugjerimet

Vlorë

1 muaj më parë

Citroen C4


Shitet Citroen C4, kamio automatike, viti 2006, benzine+gas. Makina eshte ne gje...

Berat

3 muaj më parë

Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, 11.000 Euro


Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, model amerikan, baxha xhami, m...

Tirana

3 muaj më parë

Ford Mondeo Gia


ford mondeo gia ne gjendje shume te mire si tapicerie motorike dhe xhenerike ,ma...