U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes Benz

Krijuar nga: makina.2019

Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si brenda.Makina Ka sensore parkimi fabrike ,sensor shiu ,sensor dritash ,dritat kseno ,pasqyra me palosje ,bagazhier 6 cd.Makina i ka te gjitha funksionale asnje lloj problemi ose difekti.Sherbimet jane te kryera ne kohe me vaj ,filter vaji. Tani sapo jane nderruar vaji motorrit ,filtri vajit ,filtri naftes ,filtrat e ajrit nuk jane lene asnjehere mbasdore. Letrat sapo jane bere me siguracion deri ne tetor 2020 Konsumi i makines brenda qytetit 9.3 l/100 km autostrade jashte qytetit 5.1 l/100 km konsumi i kombinuar 6.7 l/100 km Makina sic e shihni ne foto eshte ne super gjendje mund ta shikoni dhe ta kontrolloni ku te doni! Per me shume kontakoni! Diskutushem 0695403261

Krijuar 1 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 4,700
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E270
viti: 2003
kilometrat: 250 000 - 299 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.