U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes-Benz 2006

Krijuar nga: makina.2019

I ardhur nga Gjermania ne super gjendje pa dogan Per m shum info N.CEL-0686205048

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 3,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Klos

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: C200
viti: 2006
kilometrat: 20 000 - 24 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Steptronic/Tiptronik
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.