U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

MERCEDES BENC E 220

Krijuar nga: makina.2019

Shikime: 2584

Mercedes Benz E 220 Diezel EVO viti 2007 Makina me dogane Cmimi 7.500€ 🔺️Kamio Automatike🔺️ Gjendja Perfekte Km 220.000 me Liber Servisi Nr Kontakti ☎️☎️067 6000 107☎️☎️☎️

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 7,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E220
viti: 2007
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!