MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet)


Rreth Produktit


Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa per dy automat , montimi eshte i thjeshte montohet para ose pas salvavites. Vepron me tensjon te ulet nen 160 v (+-5v) vepron me tensjon te lart mbi 270 v (+-5v).Ose mund te gradohen sipas deshires.Mbrojtesi sic shifet ne foto ka tre llampa sinjalizimi jeshilja tregon nje punim normal, kurse kur ndizet e kuqja tregon qe tensjoni nuk eshte normal dhe ne menyre automatike ckycet qe mos te pesojne dem Aparaturat Shtepiake ,ne momentin qe tensjoni normalizohet mrojtesi kycet perseri dhe i jep tensjon shtepis ky veprim behet nga mrojtesi ne menyre automatike. Pervec sitemit monofaz kemi dhe mrojtesa per sitemin trefazor .Mbroni shtepite tuaja.Mbrojtesat jepen me Garanci. .(Brenda ne Durres Montimi Falas). Mbrojtes Mono Faz (40A/60A) - 2500 lek te reja.(Me Voltmeter) Mbrojtes Mono Faz (40A/60A) - 3000 Lek te reja.(Me Voltmeter + Gradim nga Jasht) Mbrojtes Tre Fazor 60A - 4000 lek te reja. Mbrojtes 3Fazor 100A - 5000 lek te reja. Cel 069 73 09 899.

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: saimir
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 25Leke
Kontakt: 0697309899
Krijuar 1 muaj më parë

Sugjerimet

Durrës

1 muaj më parë

Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A/40A


Tregtoj Salvavita te Amperazheve te ndryshme. Cmimi 15 mij.lek te vjetra copa....

Lushnjë

4 muaj më parë

Korrse bari Gjermane e Re


Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjerm...

Elbasan

4 muaj më parë

Miele WDB 030 WCS Eco 7kg A+++ 1400 giro


Super lavatrice......me e mira nga te gjitha.... Vetem per njerezit qe kerkojne...