U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Makina me Qera duke filluar nga 14€

Krijuar nga: Shop Al

Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Tirane, Albania. +355697042999

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 14
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Model Tjeter
viti: 2016
kilometrat: 80000
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Benzinë
ngjyra: E bardhë

Sugjerimet