MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Korrse bari Gjermane e Re


Rreth Produktit


Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh .

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Lushnjë
çmimi: 150 €
Kontakt: 0697773150
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Tirana

4 javë më parë

Shes tomorrice gruri


Shes tomorrice gruri ne gjendje pune me tgjitha pajimet cmim I arsyeshem.

Elbasan

4 muaj më parë

Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ60VA 24btu


super condizioner... 24 btu invereter super mallll. Made in Tajlande super cmi...

Durrës

4 muaj më parë

Shitet friteze profesionale


Shitet friteze profesionale me gaz me dy gropa 5+5 litra ne gjendje shume te m...