MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Jepet me qera


Rreth Produktit


Jepet shtepi me qera ne qytetin e Sarandes, per sezonin e veres, Shtepia eshte e kompletuar dhe shume komode. Ndodhet ne nje nga pjeset me te bukura te qytetit, me pamje fantastike.

Specifikimet

Kategoria: Vendbanime
Postuar nga: alban.alban
Vendndodhja: Sarandë
çmimi: 35 €
Kontakt: 0698662307
Krijuar 4 javë më parë

Sugjerimet

Vlorë

2 muaj më parë

SHTEPI ME QERA PER PUSHIME VERORE


Shtepi me qera ditore per pushimet verore..kati i 5 banimi. Shtepija esht 1+1 me...

Tirana

4 muaj më parë

Shitet Apartament 3+1 te Mine Peza


Shitet Apartament 3+1 me sip 93m, ne rr. Mine Peza. Pallat ekzistues, kati i 2...

Vlorë

2 muaj më parë

Apartament drimadhes


Shitet apartament ne drimadhes me hipotek 55m2 i mobiluar me pamje nga deti.mund...