U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

JEEP CHEROKEE NAFTE 2007

Krijuar nga: makina.2019

OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE ...ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR , DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND BORDINE TIMON XHAMA TE ZI ORIGJINAL ELEKTRIKE PARA DHE MBRAPA TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE ITALI MAKINA ESHT ME LIBER SHERBIMI PER CDO SHERBIM QE I PERKET, SISTEM ANTI RRESHKITJE, SENDILET LEKUR MARSHIN ELEKTRIKE DHE ME NGROJE PASQYRAT ELEKTRIKE DHE ME MBYLLJE QENDRORE , SHUM E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHT, NGA ANA ESTETIKE XHINERIKE MOTORIKE ESHT SHUM E MBAJTUR,, MAKINA KA PASUR VETEM NJE PRONARE..PER ME SHUM KONTAKTONI CEL..0699751522

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 4,600
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Jeep
modeli: Cherokee
viti: 2007
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.