MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Jap me qera


Rreth Produktit


Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve ne qytetin e Vlores,Shqiperi. Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I mobiluar Mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te gjitha elektroshtepiaket (Frigorifer, lavatrice , kuzhine e plotesuar, kondicioner ).. Ndodhemi ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Vlore , buze Lungomares tek ish Shkolla e Marines. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks pallatesh.Parkim i garantuar. Faleminderit

Specifikimet

Kategoria: Vendbanime
Postuar nga: klaudio78
Vendndodhja: Vlorë
çmimi: 50 €
Kontakt: 0695630928
Krijuar 1 javë më parë

Sugjerimet

Tirana

3 muaj më parë

Apartament 2+1 për shitje Oxhaku


Apartamenti ndodhet në zonën e Oxhakut në afërsi të televizionit "Klan". Apartam...

Tirana

3 muaj më parë

Vile , Rruga e Kavajes


Vila është e pozicionuar Në Rrugën e Kavajes pas Qendres Globe. Informacion mbi...

Shkodër

3 muaj më parë

Shitet okazion Apartament 1+1 kati 6


🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet okazion Apartament 1+1 kati 6 83m2 📍Ndodhet prane...