U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Jap me qera

Krijuar nga: klaudio78

Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve ne qytetin e Vlores,Shqiperi. Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I mobiluar Mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te gjitha elektroshtepiaket (Frigorifer, lavatrice , kuzhine e plotesuar, kondicioner ).. Ndodhemi ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Vlore , buze Lungomares tek ish Shkolla e Marines. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks pallatesh.Parkim i garantuar. Faleminderit

Krijuar 4 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 50
Kategoria: Vendbanime
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Vlorë


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni