U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Hotel Miami 2 - Golem Durres

Krijuar nga: Hotele

Hotel Miami ofron sherbime cilesore ne hoteleri turizem ne zonen me te mire te Golemit, Durres. Me nje ndertese krejtesisht te re dhe gjithcka e kuruar ne detaje, pervec dhomave te mobiliara me stil per t'i bere sa me relaksuese pushimet tuaja ofron edhe sherbimin e restorantit me gatime cilesore. Hoteli ndodhet ne nje zone te qete me pamje nga deti, rreth 50 m nga plazhi. Ne cmim perfshihet mengjesi, cadra ne plazh dhe parkimi privat. Per me shume ju lutem na kontaktoni.

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 70
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.