U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande

Krijuar nga: RealEstate

Ofrojme per shitje papafingo me pamje nga deti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 6-te ne rrugen Gjergj Arianiti,ka nje siperfaqe totale prej 326m2 pjeserisht e mobiluar.Eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket,2 tualete dhe 1 verande te madhe me pamje ballore nga deti.Na kontaktoni pe rme informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

Krijuar 3 ditë më parë

Specifikat


Cmimi: 175,000
Kategoria: Apartamente
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Sarandë

Kontrata: Shitet
garazh: Nuk ka
oborr: Nuk ka
siperfaqe: 326m2
dhoma: 2
kati: 6
tualete: 2

Sugjerimet