MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Hewlett-Packard EliteBook 840 G1


Rreth Produktit


Prodhuesi : Hewlett-Packard Emri i prodhimit : HP EliteBook 840 G1 Sistemi : Windows 10 Pro (sipas deshires edhe Windows 7 Pro) Processor : Intel(R) Core(TM) i5-4300U CPU @ 1.90GHz 2.50 GHz Skeda Grafike : Intel(R) HD Graphics 4400 Installed Memory (RAM) : 8,00 GB DDR3 L Hard Disk : 500 GB,7200 rpm,SATA 6.0 Gb/s System type : 64-bit Operating System,x64-based processor Display : 14.0'' HD LED 1366x768 Bateria : 4-cell Li-ion Finger Print Kompiuteri është i ardhur nga USA dhe është në gjendje shumë të mirë. Çmimi i diskutueshëm Për çdo informacion dhe provë më kontaktoni,faleminderit !

Specifikimet

Kategoria: Elektronika
Postuar nga: toner 4
Vendndodhja: Fier
çmimi: 224 €
Kontakt: 0695396964
Krijuar 1 javë më parë

Sugjerimet

Tirana

3 muaj më parë

Okazion Philips 22" butona me touch dhe sensor.


Monitor Philips brilliance 225p hd+ 1680 me 1050 ka 4 porta usb dhe dalje dvi e...

Durrës

3 muaj më parë

Cel Redmi 6 A


Nxitoni per tek Ubi Group Tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk dua...

Tirana

3 muaj më parë

Samsung Galaxy s5


samsung galaxy s5 europian ne gjendje te mire i bardh 100 mij lek i padiskutushe...