U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Golf 5 GTI 2005 1.9 NAFTE MANUAL full nderrohet

Krijuar nga: Shop Al

Shitet golf 5, look Gti origjinal, tre dyer,viti 2005, me motorr 1.9 nafte 66kw shume ekonomik,kamio manuale 5 marshe,me disqe 17 me 4 gomat e reja,kompjuter bordi,abs,airbag,kondicioner,kit volanti sapo i vene i ri,me gjitha sherbimet e bera,navi i madh,sensor parkimi,dy celesa origjinal,dokumeta per nje vit,shum i paster si brenda dhe jashte.Nderrohem me makine me te madhe.

Krijuar 7 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 3,900
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni