MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva


Rreth Produktit


Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatshem per pune Viti i prodhimit 2002 Pranojm dhe ndrrim me makine

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Tirana
çmimi: 100 €
Kontakt: 0692166454
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Durrës

1 muaj më parë

Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A/40A


Tregtoj Salvavita te Amperazheve te ndryshme. Cmimi 15 mij.lek te vjetra copa....

Tirana

4 muaj më parë

Frigorifer


Frigorifer OBODIN ne gjendje shume te mire pune.

Tirana

4 javë më parë

Shes tomorrice gruri


Shes tomorrice gruri ne gjendje pune me tgjitha pajimet cmim I arsyeshem.