U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Ford Mondeo Gia

Krijuar nga: Shop Al

Shikime: 3021

ford mondeo gia ne gjendje shume te mire si tapicerie motorike dhe xhenerike ,makina eshte e paster, me km orgjinale , me sensor parkimi, serdiljet elektrike, komandim nga timoni per kasetafonin, Me dokumenta te paguara, vaj filtra te sapo nderruar..sherbime te sa po kryera e gatshme per cfare do lloj prove i diskutushem

Krijuar 10 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 2,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!