U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Ford Fusion 1.4 Nafte Viti 2007

Krijuar nga: makina.2019

Makina eshte ne gjendje shume te mire e ardhur nga Belgjika me disqe alumini nr 15 me kondicioner makina eshte shum e paster si brenda edhe jashte km 158000 te vetat origjinale per me shum info kontaktoni ne nr e cel : cmimi pak i diskutueshem

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 3,100
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Ford
modeli: Fusion
viti: 2007
kilometrat: 10 000 - 14 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.