U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Ford Fiesta 1.3 Gas -Benzin Super eko, Sapo ardhur

Krijuar nga: makina.2019

Ford Fiesta motorr 1.3 Gas - Benzin Super ekonomike, impianti i gazit "BRC" i montuar ne itali, i shenuar ne leje qarkullimi. 153.000 km origjinale me liber sherbimesh, Kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, 2 celsa, disqe alumini, goma 70% etj... Makina sapo ka ardhur dhe eshte me dogan te paguar. Ne gjendje shume te mire, e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi i diskutueshem ose mund te Nderrohet me makin tjeter. Cel: 0692405000 Whatsapp / Viber

Krijuar 4 javë më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Fier

prodhuesi: Ford
modeli: Fiesta
viti: 2008
kilometrat: 150 000 - 159 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Gaz/Benzinë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.