U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

FORD C MAX 1.6 NAFT 2009 me dogan Zvicra

Krijuar nga: makina.2019

Ford c max 1.6 NAFT 2009 Zvicra me dogan te paguar me kondicioner KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb aux telephone ,xhama te zi original Gjendje perfekte gati per targa

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 3,400
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Ford
modeli: C-Max
viti: 2009
kilometrat: 150 000 - 159 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E kuqe

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.