U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Focus 2.0 benzin +gaz Brc 2009 me dogan

Krijuar nga: makina.2019

Ford focus motor 2.0 benzin +gaz viti 2009 E sapoardhur me dogan te paguar Motor 2.0 me zinxhir, impjant gazi brc I montuar ne vendin e origjines Italy dhe I shenuar ne dokumenta Me kondicioner KOMANDA ne TIMON, xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb aux telephone Gati per targa

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 3,900
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Ford
modeli: Focus
viti: 2009
kilometrat: 150 000 - 159 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Gaz/Benzinë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.