MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Fluke 325 True Rms


Rreth Produktit


Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi dhe vlera reale ne matje . Cmimi 160 euro. Dergesa me poste Falas,pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli. Cel 069 73 09 899

Specifikimet

Kategoria: Makineri
Postuar nga: saimir
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 160 €
Kontakt: 0697309899
Krijuar 1 muaj më parë

Sugjerimet

Elbasan

4 muaj më parë

Furre inkaso italiane


furre inkaso.....ne gjendje shume te mire.....

Tirana

4 muaj më parë

Vegla pune


Shiten saldatriqe n 160 A 150 mije leke 180 A 170 mije leke 300 A 180 mije leke...

Durrës

4 muaj më parë

Shitet sober per krepa


Shitet sobe per krepa me gaz me dy plitka Cmimi: 200 mije leke