U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

E klas 220 cdi Automatike

Krijuar nga: makina.2019

Shes E klas 220 cdi Automatik ne gjendje shum te mir dhe shum i paster me letra te paguara per nji vit e gatshme per çdo lloj prove nga ana juaj per ma shum kontakyoni me tel

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 4,300
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Shkodër

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E220
viti: 2002
kilometrat: 0 - 4 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.