U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

E 350 blueeficent 2011

Krijuar nga: Shop Al

Shikime: 2551

Shitet makina e sapo ardhur makina eshte me dogan te paguar gati per targa makina eshte ne gjendje super shum e mbajtur shum e paster nga brenda dhe nga jasht eshte full opsion me baxho xhami,air matic,blueeficent,marrshe ne timon navi te madh cdo gje viti fundi 2011 me 180 mi km cmimi i diskutushem mundesi ndrrimi me ndrrim cimi eshte tjter per me shum tel 06972066890 0698783644

Krijuar 4 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 13,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Peqin

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E
viti: 2012
kilometrat: 180000
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!