U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

E 350 blueeficent 2011

Krijuar nga: Shop Al

Shitet makina e sapo ardhur makina eshte me dogan te paguar gati per targa makina eshte ne gjendje super shum e mbajtur shum e paster nga brenda dhe nga jasht eshte full opsion me baxho xhami,air matic,blueeficent,marrshe ne timon navi te madh cdo gje viti fundi 2011 me 180 mi km cmimi i diskutushem mundesi ndrrimi me ndrrim cimi eshte tjter per me shum tel 06972066890 0698783644

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 13,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Peqin

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: E
viti: 2012
kilometrat: 180000
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet