U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Diplomat Hotel & SPA

Krijuar nga: Hotele

Diplomat Hotel & Spa is quietly set in Tirana, 1 km from the Main Boulevard and Skanderbeg Square. Featuring free Wi-Fi and free parking, it offers air-conditioned rooms and free access to the spa centre. Overlooking the city or the Lana River, these rooms feature a TV, a safe and a minibar. The private bathroom comes with a shower, free toiletries, a bathrobe and slippers. The spa centre consists of a sauna and a Turkish bath. Various massage treatments are also available upon request and at a surcharge. Guests can also relax in the hotel’s library. The vibrant city centre is full of various restaurants, cafés and shops. A bus stop is at a distance of 60 m. Tirana International Airport can be reached within 20 km from the Diplomat Hotel & Spa. Facilities: Free parking Free WiFi Spa and wellness centre Airport shuttle Restaurant Non-smoking rooms Bar

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 50
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.