U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Citroen Coupe DS3 1.6 Nafte e-HDI viti 2011

Krijuar nga: altin_mek

Shitet ; Citroen coupe DS3 1.6 Nafte e-HDI viti 2011, me 2 celsa, 3 porta kamjo manuale 5 marshe,sensor parkimi mbrapa ,kondicioner klima,pasqyrat me palosje, disqe alumini 17, eco start and stop e ardhur nga Gjermania. Cmimi 5000 euro .I diskutueshem . Cel; +355696511122

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 5,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Citroën
modeli: DS3
viti: 2011
kilometrat: 386000
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.