U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Citroen C4 Picasso 1.6 HDI Automatik 2010

Krijuar nga: makina.2019

Shitet Citroen C4 Picasso 1.6 HDI Automatik Viti i prodhimit 2010 204.000 kilometra te pershkruara

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 2,990
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Citroën
modeli: C4
viti: 2010
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.