U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI AUTOMATIC 🇨🇭

Krijuar nga: makina

Shikime: 3256

Shitet citroen c4 grand picasso 1.6 hdi 110ps Viti 2010 nga zvicra 🇨🇭🇨🇭 Km 260000 me garancion me liber I sapo servisuat eshte ne gjendje te rregullt gjithqka Pa asnje investim tip top POSEDON: KLIMATRONIC BORDECOMPUTER TEMPOMAT ME LIMIT PULLA NE TIMON AUTOMATIC ME SHPEJSI NE TIMON 2X PANORAM GJAMAT COLOR + PERDE PASQYRET ME PALIM DRITAT AUTO HALLOGENKA GOMA DIMRIT TE REJA Viber +38344988765

Krijuar 3 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 6,300
Kategoria: Makina
Shteti : Kosova
Qyteti: Prishtina

prodhuesi: Citroën
modeli: C4
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!