U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Citroen C4

Krijuar nga: Citroen

Shikime: 3230

Shitet Citroen C4, kamio automatike, viti 2006, benzine+gas. Makina eshte ne gjendje shume te mire, vaj, filtra, filter gazi te sapo nderruara sherbimet te gjitha te sapo bera, letrat per 1 vit te paguara.

Krijuar 8 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 3,200
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Vlorë


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!