U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Krijuar nga: Shop Al

CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5L.MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENTLY.BENZINE GAZ SHUME EKONOMIK HARGJON VETEM 800LEK GAZ PER 100KM. IMPIANT GAZI LOVATO I SAPO MONTUAR ME 2 VJET GARANCI.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 157000KM ORIGJINALE.SEDILJE ME NGROHJE DHE PARA DHE MBRAPA.KAMERA DHE MBRAMA ORIGJINALE TE FABRIKES.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 22 ORIGJINAL TE FABRIKES.TAPICERI NGJYRE GRI KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES.BAGAZHI HAPJE DHE MBYLLJE ME BUTON.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA.TANI. VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.LETRAT E PRERA DERI NE GUSHT 2020.---- VIBER OSE WHATSAPP TANI 0699365555 ....

Krijuar 2 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Chrysler
modeli: 300 C
viti: 2010
kilometrat: 150 000 - 169 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Gaz/Benzinë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni