U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Chevrolet Spark okazion

Krijuar nga: makina.2019

Makina ka 90 mij km te vetat,letrat deri ne gusht te 2020,i ka te gjitha sherbimet e bera,goma te reja,voj e filtra te sapo nderruara.

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 2,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Shkodër

prodhuesi: Chevrolet
modeli: Spark
viti: 2010
kilometrat: 90 000 - 94 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Benzinë
ngjyra: E gjelbër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.