U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Chevrolet Captiva 2.2 Diesel 4x4 2012 6+1 vende.

Krijuar nga: makina.2019

Chevrolet Captiva 2.2 Nafte manual 7vendeshe. Makina disponon: fikje ndezje ne semafor, sedilje lekure me levizje elektrike dhe nxjehje, touch screen me navi dhe kamera, sensore parkimi, sensor dritash dhe shiu, cruise control, pasqyra me mbyllje elektrike, xhama te zinj origjinal, disqe R19. Makina i ka letrat e prera deri ne gusht 2020. MUND Ta kontrrolloni ku te doni.

Krijuar 1 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 7,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Chevrolet
modeli: Captiva
viti: 2012
kilometrat: 140 000 - 149 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.