MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Cel Redmi 6 A


Rreth Produktit


Nxitoni per tek Ubi Group Tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -Pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me ID Cel Redmi 6 A Cilesi maksimale Cmimi 13'5000 Lek Add : Lgj 1 Rruga Taulantia Lgj 6 Rruga Aleksander Goga Lgj 13 Plazh, rruga Pavarsia Nr. Cel : 0672013331

Specifikimet

Kategoria: Elektronika
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 13,500Leke
Kontakt: 0672013331
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Fier

1 muaj më parë

Packard Bell


Prodhuesi : Packard Bell Emri i prodhimit : Packard Bell EasyNote TE69KB Siste...

Tirana

4 muaj më parë

IPHONE X 256 OKAZION


Shitet Iphone X 256 giga i bardhe ne gjendje perfekte funksionale. ka dhe kariku...

Tirana

3 muaj më parë

SUPER OFERTE @ LAPTOP HP 8570P ,i5-3320M


LAPTOP HP ELITBOOK 8570P CPU i5-3320 2.5 GHZ RAM 8 GB DDR3 ( 8 GB RAM + 20 EUR...