MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Cel Doogee X70


Rreth Produktit


Nxitoni per tek Ubi Group Tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -Pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me ID Cel Doogee X70 Cilesi maksimale Cmimi 12'000 Lek Add : Lgj 1 Rruga Taulantia Lgj 6 Rruga Aleksander Goga Lgj 13 Plazh, rruga Pavarsia Nr. Cel : 0672013331

Specifikimet

Kategoria: Elektronika
Postuar nga: matrapazi-team
Vendndodhja: Durrës
çmimi: 12,000Leke
Kontakt: 0672013331
Krijuar 4 muaj më parë

Sugjerimet

Tirana

4 muaj më parë

Xham Mbrojtes Full 5D Per Iphone


shiten xhama mbrojtes me cmime shimice. Shiten Xhama mbrojtes per modelet e Ipho...

Tirana

4 muaj më parë

Blej Iphon Xr te kuq


Kerkoj te blej iphon xr vetem te kuq jo ngjyr tjeter 64 gb te perdorur me cmim t...

Tirana

3 muaj më parë

SUPER OFERTE @ LAPTOP HP 8570P ,i5-3320M


LAPTOP HP ELITBOOK 8570P CPU i5-3320 2.5 GHZ RAM 8 GB DDR3 ( 8 GB RAM + 20 EUR...