U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

C klass C 220 Automatic

Krijuar nga: makina.2019

Shitet Mercedes Benz C220 CDI Elegance i sapo ardhur nga Austria ne rruge tokesore me targa te eksportit,me dogane te paguar gati per targim. Makina eshte full opsion : kambio automatike,klima 2 zona,tempomat,abs,esp,sedile cope gri e erret, shum te pastra me komandim elektrik,pasqyra elektrike,4 xhamat elektrik,radio cd origjinale,sensore drite dhe shiu,sensor parkimi para dhe mbrapa, mbyllje e centralizuar,timon lekure me komanda,disqe alumini etj etj. Makina eshte me dogane te paguar gati per targim,gjendje perfekte,ka 178000 km. Makina ndodhet ne DURRES. tel,sms,whatsapp ne nr. 0682076556

Krijuar 2 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 8,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: C220
viti: 2007
kilometrat: 170 000 - 179 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.